Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystanie plików cookies w serwisie.Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Systemy CCTV
Montaż, Instalacja, Konfiguracja, Konserwacja, systemów CCTV oraz CCTVIP
Systemy Kontroli Dostępu
Montaż, Instalacja, Konfiguracja, Konserwacja, systemów KD
System Alarmowy SSWiN
Montaż, Instalacja, Konfiguracja, Konserwacja, Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu - SSWiN
Sejfy, Drzwi, Kasy pancerne
Montaż, Instalacja, Konfiguracja, Konserwacja, Sejfów, Drzwi Pancernych wszelkich zabezpieczeń mechanicznych
Systemy bramowe
Montaż, Instalacja, Konfiguracja, Konserwacja, Bram wjazdowych jedno oraz dwu skrzydłowych, panelowych.SSWiN - System Sygnalizacji Włamania i Napadu to zespół urządzeń służących zabezpieczeniu danego obiektu przed włamaniem i napadem.
W systemach alarmowych najczęściej wykorzystuje się pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne (kontaktrony) umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych (wzbudzenie czujnika powoduje alarm). System przeważnie uzbrajany/rozbrajany jest przez wpisanie na klawiaturze specjalnego kodu ustalonego przez użytkownika.

Systemy alarmowe nie są skomplikowane w obsłudze, a zwiększają bezpieczeństwo i zmiejszają ryzyko wystąpienia włamania w firmach, magazynach, domach, garażach, sklepach jak i instytucjach państwowych.

Często dodatkowym elementem do systemu alarmu włamania jest system antynapadowy, zrealizowany w formie pilota lub ukrytego przycisku alarmowego.

Klawiatury systemowe posiadają funkcję wybierania kodu "pod przymusem", który powoduje uruchomienie cichego alarmu napadowego w celu wezwanie ochrony bądź głośnego sygnału napadowego w celu odstraszenia napastnika.

 

Centrala DSC - System Alarmowy


W skład systemów alarmowych najczęściej wchodzą:

  • centrala alarmowa wyposażona w układ sterujący całym systemem, zasilacz i akumulator w celu zapewnienia pracy systemu w przypadku utraty zasilania 230V,
  • klawiatura alarmowa za jej pośrednictwem użytkownik komunikuje się z centralą,
  • różnego typu czujniki i detektory zwane urządzeniami peryferyjnymi,
  • sygnalizatory akustyczne, optyczne lub akustyczno-optyczne wewnętrzne jak i zewnętrzne zapewniają sygnalizację alarmu,
  • moduł GSM jest urządzeniem przekazującym za pośrednictem sieci GSM informacje na temat systemu - alarm, napad, załączenie/wyłączenie czuwania, usterki systemowe,
  • radiolinia, nadajnik z pilotami umożliwiającymi załączenie/wyłączenie czuwania systemu alarmowego, wyzwolenie opóźnienia na wejście do obiektu, wyzwolenia alarmu napadowego.

 

System Alarmowy

 

 

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Web design © 2015 by: Tomasz Majewski
Copyright © 2019 Systemy Alarmowe Grudziądz. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.